Gmina Stary Zamość


Strona gminy oraz pozostałe podstrony używają plików cookies, które pozostają na Twoim urządzeniu  Rozumiem, więcej informacji

Inicjatywy

Inicjatywy

Stary Zamość – propozycja na wakacje 2010

Drukuj

Przy Gminnym Ośrodku Kultury w Starym Zamościu powstała na okres dwóch miesięcy (sierpień, wrzesień) świetlica środowiskowa dla dzieci i młodzieży. Środki na jej działalność pochodzą z Poakcesyjnego Programu Wspierania Obszarów Wiejskich Program Integracji Społecznej.

W ramach działalności świetlicy przez cały sierpień prowadzone są półkolonie. Zaplanowano gry i zabawy integracyjne, wycieczkę po Roztoczu  do Chełma i do Sandomierza, zajęcia kulinarne, psychoedukacyjne, plastyczne i sportowe.

oprac. E. Czarny

 
 

Ścieżka rowerowa Stary Zamość - Pańska Dolina

Drukuj
pafw_logo rownac_szanse
pedim_logo
sil_logo
logo_gimnazjum

Pomysłodawcą projektu utworzenia ścieżki rowerowej jest Starozamojskie Stowarzyszenie Inicjatyw  Lokalnych. Program był realizowany przy współpracy uczniów Gimnazjum  im. Jana Zamoyskiego w Starym Zamościu. Trwał w okresie od stycznia do maja 2009 roku, zaś rezultatem było utworzenie ścieżki rowerowej.

Więcej…
 

Projekty 2008-2009

Drukuj

 

 


Projekty

Realizowane na terenie gminy
Stary Zamość

Gmina Stary Zamość przystąpiła do Poakcesyjnego Programu Wsparcia Obszarów Wiejskich realizowanego w ramach Programu Integracji Społecznej w grudniu 2007 roku. Realizację Programu poprzedziły spotkania mieszkańców, liderów lokalnych, przedstawicieli organizacji i instytucji działających na terenie gminy w celu identyfikacji problemów w obszarze polityki społecznej. Efektem tych spotkań było opracowanie planu działania w ramach Programu oraz aktualizacji Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych.

Więcej…