2018 03 20 wicemistrz wl chl 141854 | GALERIA | W dniu 20.03.2018 w Kocku odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w piłce nożnej "Mała Piłkarska Kadra Czeka Chłopców". W turnieju uczestniczyło 14 drużyn podzielone na 3 grupy. Zwycięzcy grup spotkali się w rundzie finałowej rozgrywając mecze każdy z każdym.  Szkoła Podstawowa w Wierzbie trafiła do grupy B gdzie rywalizowała z drużynami z Nieledwi, Tomaszowa Lubelskiego,  Wierzbicy oraz  Woli Sernickiej.

Wyniki w grupie:
SP Wierzba- SP Wierzbica 3:0
SP Wierzba - SP Nieledew 3:0
SP Wierzba - SP nr. 1 Tomaszów Lub. 1:0 SP Wierzba - SP Wola Sernicka 0:0

Grupa finałowa

SP Wierzba - SP Kock 0:2
SP Wierzba - SP Ludwin 3:1

Kolejność końcowa
1. SP Kock
2. SP Wierzba
3. SP Ludwin

SP Wierzba: Kwaśniuk Krystian, Kulas Damian, Kuniec Jakub, Bożek
Adrian, Janda Krystian, Goch Sebastian, Krukowski Maks, Olech Jakub,
Mika Mikołaj, Karpowicz Bartosz opiekun Tchórz Przemysław

Fot. i oprac. Elżbieta Czarny

turniej finalowy lzs pkc 02

| GALERIA |

Mistrzostwa Powiatu Zamojskiego LZS

w Halowej Piłce Nożnej
"Piłkarska Kadra Czeka" Dziewcząt dla Gimnazjów 2018

Stary Zamość, 22.02.2018 r.

TURNIEJ FINAŁOWY

 

UCZESTNICY

 

A1 - GIMNAZJUM SITANIEC
A3 - GIMNAZJUM STARY ZAMOŚĆ
A5 - GMINA JAROSŁAWIEC

 

PROGRAM MINUTOWY TURNIEJU

LP GODZINA GOSPODARZE GOŚCIE WYNIK
9.10 JAROSŁAWIEC SITANIEC 1:0
9.40 STARY ZAMOŚĆ SITANIEC 5:1
10.10 JAROSŁAWIEC STARY ZAMOŚĆ 1:3

TABELA

MIEJSCE DRUŻYNA PUNKTY BRAMKI
Gimnazjum w Starym Zamościu 6 8:2
Gimnazjum w Jarosławcu 3 2:3
Gimnazjum w Sitańcu 0 1:6

 

1. NAJSKUTECZNIEJSZA ZAWODNICZKA - WIKTORIA IGNACIUK - STARY ZAMOŚĆ

2. NAJLEPSZA BRAMKARKA - WIKTORIA CHWEDOROWICZ - JAROSŁAWIEC

 

SKŁADY DRUŻYN

 

Gimnazjum w Starym Zamościu:

Goch Dominika, Kwaśniuk Izabela, Skardecka Karina, Koziej Wiktoria, Sołowiej Weronika, Ignaciuk Wiktoria, Kłoczek Gabriela, Łukaszczuk Patrycja, Łój Martyna, Kuryło Wiktoria. opiekun: Paweł Lewandowski

 

Gimnazjum w Jarosławcu:

Chwedorowicz Klaudia, Chwedorowicz Wiktoria, Dziuba Patrycja, Górska Julia, Marcola Joanna, Psiuk Wiktoria, Szpak Marta, Waśko Natalia. opiekun: Tomasz Smoląg

 

Szkoła Podstawowa w Sitańcu

Rybak Oliwia, Buczak Jesica, Grosman Aleksandra, Grabowska Oliwia, Paul Patrycja, Węgrzyn Julia, Szaran Martyna, Kawęcka Oliwia, Mazur Julia, Bil Oliwia, Rybak Julia. opiekun: Piotr Chabros

turniej powiatowy tymbark 2017 12 01 133439

| ZDJĘCIA |

Zespół ze Szkoły Podstawowej w Wierzbie (rocznik 2006) zwyciężył w finale powiatowym Turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku"
O zwycięstwo i awans do finału wojewódzkiego rywalizowało jedenaście drużyn, podzielonych  na dwie grupy. W pierwszej z nich wygrała SP Wierzba, wyprzedzając lepszym stosunkiem bramkowym SPP Grabowiec. W drugiej grupie najlepsi okazali się gracze z Miączyna. W meczu finałowym młodzi piłkarze z Wierzby pokonali rówieśników z Miączyna 2:1. W nagrodę drużyna ze szkoły Podstawowej w Wierzbie będzie wiosną reprezentowała powiat zamojski w Finale Wojewódzkim u -12 w Międzyrzeczu Podlaskim.
SP Wierzba: Korneliusz Mazurek,  Łukasz Burcon, Marcin Burcon, Jakub Olech, Dawid Bochniak, Kevin Tywoniuk, Piotr Kłapouchy, Michał Smotryś, Arek Pupiec, Kacper Jakubczak, Jakub Gabryel opiekun Tchórz Przemysław.
Na codzień zawodnicy trenują w Klubie Omega Stary Zamość w grupie Młodzika pod okiem trenera Karola Dywańskiego.

sumo 2017 11 12 120729

| ZDJĘCIA |

Puchar Roztocza w Sumo – Sitaniec 12.11/2017 r

                                                                                Organizator:   LOZSumo/Terminator

  Dzieci chłopcy waga 45 kg  

1 Gabryel Jakub     UKS Orzeł Stary Zamość     

Dzieci dziewczęta waga 20 kg                                               

2 Gabryel BarbaraUKS Orzeł Stary Zamość                                   

  Młodziczki dziewczęta waga 55 kg                                     

2 Antończak ŁucjaUKS Orzeł Stary Zamość

3 Dudek WiktoriaUKS Orzeł Stary Zamość

Młodziczki waga +65         

1 Gabryel Weronika UKS Orzeł Stary Zamość                                    

Kadetki waga 60kg            

1 Solan KlaudiaUKS Orzeł Stary Zamość                             

Kadeci waga 70 kg            

1 Nogas Bartłomiej UKS Orzeł Stary Zamość     

Kadeci waga +95                

1 Bochniak Wojciech UKS Orzeł Stary Zamość 

3 Antończak MaciejUKS Orzeł Stary Zamość    

  Juniorzy waga 75 kg

3 Sołoducha SebastianUKS Orzeł Stary Zamość

Junior waga 100kg                        

2 Bochniak PatrykUKS Orzeł Stary Zamość

3 Mazurek BartłomiejUKS Orzeł Stary Zamość  

Klasyfikacja drużynowa:
1. UKS Sorga Zamość
2. UKS Terminator Wysokie
3. UKS Orzeł Stary Zamość
4. UKJ Legion Zamość
5. UKS Orły Milejów
6. UKS CSW Lider Zamość

Trenerzy: Sławomir Dudek, Klaudia Dudek, Izabela Huk

| GALERIA | W dniu 28.10.2017 r. w Starym Zamościu na hali Gimnazjum spotkali się mali wojownicy w grupach wiekowych: dzieci, młodzików, kadetów i juniorów podczas Mistrzostw Województwa Lubelskiego Koluchstyl.

W turnieju wzięło udział 119 zawodników z całego województwa lubelskiego.

Klasyfikacja drużynowa dzieci i młodzików:

  1. Sokół Lublin
  2. UKS Terminator
  3. UKS GROT Werbkowice
  4. UKS Orzeł Stary Zamość
  5. UKS Sorga Zamość
  6. UKS CSW Lider Zamość

Klasyfikacja drużynowa kadetów i juniorów:

  1. UKS Terminator Wysokie
  2. UKS Sorga Zamość
  3. UKS Orzeł Stary Zamość
  4. Sokół Lublin
  5. UKS Grot Werbkowice
  6. UKS CSW Lider Zamość
  7. UKJ Legion Zamość

Wyniki indywidualne zawodników UKS Orzeł Stary Zamość:

Dzieci:

- Barbara Gabryel   -   II miejsce

- Kuba Gabryel - II miejsce

Młodzicy:

- Julia Sienkiewicz - III miejsce

- Julia Zwolak - I miejsce

- Wiktoria Dudek - II miejsce

- Łucja Antończak - III miejsce

- Patrycja Koziołek - III miejsce

- Weronika Gabryel - III miejsce

Kadeci:

- Marcel Krajewski - III miejsce

- Sebastian Sołoducha - III miejsce

Junior:

- Wojtek Bochniak - I miejsce

- Patryk Bochniak - II miejsce

- Maciej Antończak - III miejsce

Trener Sławomir Dudek

20171028 131448

Podkategorie