20180603 154118 | GALERIA | W dniach 02 - 03 czerwca 2018 r. w Białymstoku odbyły się X Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów Koluchstyl. W klasyfikacji drużynowej juniorów Uczniowski Klub Sportowy Orzeł Stary Zamość zajął pierwsze miejsce w kraju. Medale dla klubu zdobyli:
- Klaudia Solan II miejsce
- Maciej Antończak III miejsce
- Wojciech Bochniak I miejsce
W Mistrzostwach Polski Seniorów Klaudia Solan wywalczyła brązowy medal a Wojciech Bochniak srebrny.
Srebrny medal Wojtka daje mu wstępną kwalifikację na Mistrzostwa Świata Seniorów Koluchstyl, które odbędą się w 2019 roku w Mongolii.
Trener Sławomir Dudek

2018 03 20 wicemistrz wl chl 141854 | GALERIA | W dniu 20.03.2018 w Kocku odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w piłce nożnej "Mała Piłkarska Kadra Czeka Chłopców". W turnieju uczestniczyło 14 drużyn podzielone na 3 grupy. Zwycięzcy grup spotkali się w rundzie finałowej rozgrywając mecze każdy z każdym.  Szkoła Podstawowa w Wierzbie trafiła do grupy B gdzie rywalizowała z drużynami z Nieledwi, Tomaszowa Lubelskiego,  Wierzbicy oraz  Woli Sernickiej.

Gimnazjum w Starym Zamościu:

Goch Dominika, Kwaśniuk Izabela, Skardecka Karina, Koziej Wiktoria, Sołowiej Weronika, Ignaciuk Wiktoria, Kłoczek Gabriela, Łukaszczuk Patrycja, Łój Martyna, Kuryło Wiktoria. opiekun: Paweł Lewandowski

Gimnazjum w Jarosławcu:

Chwedorowicz Klaudia, Chwedorowicz Wiktoria, Dziuba Patrycja, Górska Julia, Marcola Joanna, Psiuk Wiktoria, Szpak Marta, Waśko Natalia. opiekun: Tomasz Smoląg

Szkoła Podstawowa w Sitańcu

Rybak Oliwia, Buczak Jesica, Grosman Aleksandra, Grabowska Oliwia, Paul Patrycja, Węgrzyn Julia, Szaran Martyna, Kawęcka Oliwia, Mazur Julia, Bil Oliwia, Rybak Julia. opiekun: Piotr Chabros

turniej powiatowy tymbark 2017 12 01 133439

| ZDJĘCIA |

Zespół ze Szkoły Podstawowej w Wierzbie (rocznik 2006) zwyciężył w finale powiatowym Turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku"
O zwycięstwo i awans do finału wojewódzkiego rywalizowało jedenaście drużyn, podzielonych  na dwie grupy. W pierwszej z nich wygrała SP Wierzba, wyprzedzając lepszym stosunkiem bramkowym SPP Grabowiec. W drugiej grupie najlepsi okazali się gracze z Miączyna. W meczu finałowym młodzi piłkarze z Wierzby pokonali rówieśników z Miączyna 2:1. W nagrodę drużyna ze szkoły Podstawowej w Wierzbie będzie wiosną reprezentowała powiat zamojski w Finale Wojewódzkim u -12 w Międzyrzeczu Podlaskim.
SP Wierzba: Korneliusz Mazurek,  Łukasz Burcon, Marcin Burcon, Jakub Olech, Dawid Bochniak, Kevin Tywoniuk, Piotr Kłapouchy, Michał Smotryś, Arek Pupiec, Kacper Jakubczak, Jakub Gabryel opiekun Tchórz Przemysław.
Na codzień zawodnicy trenują w Klubie Omega Stary Zamość w grupie Młodzika pod okiem trenera Karola Dywańskiego.